Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Siyah Renk Elbise Giymek Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Siyah Renk Elbise Giymek Görmek ne anlama gelir, Rüyada Siyah Renk Elbise Giymek Görmek dini rüya tabirleri, Rüyada Siyah Renk Elbise Giymek Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Siyah Renk Elbise Giymek Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Siyah Renk Elbise Giymek Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Siyah Renk Elbise Giymek Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Siyah Renk Elbise Giymek Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Siyah Renk Elbise Giymek Görmek İslami Rüya Tabiri

Rüyada siyah elbise giyen bir kişi; siyah rengin kimi durumlarda bu rengin asli bir renk olması sebebiyle kemalata ve kamilliğe, kimi durumlarda keder ve sıkıntılara; bazen örtünmeye, örtünerek kendini saklamaya; bazen de insanın nefsanî olan keyfi halleri sebebiyle Tanrı varlığından yana örtünerek, şerri olan zulmet hallerinde bulunması sebebiyle zulmete işaret eden anlamlar içkinliğinde bilinçaltında yer edinerek, bu anlamlar içkinliğinde rüyalarda dışlaşmasından dolayı, kişinin bulunduğu mertebe düzeyine göre (has’ül has, has, avam) kişinin nefsanî olan keyfi hallerde, sıkıntılarda, kederlerde seyir ettiğine yorumlandığı gibi kişi eğer kamil bir kişi ise o kişinin kemalatine ve settarlığına yorumlanır.

Has’ül has, has, avam mertebe düzeylerinde seyir eden her kişi için kimi zaman siyah renk elbise giymek, anlatılan anlamlar içkinliğinde rüyalarda dışlaşmış olabilir.

Çünkü nefsanî olan keyfiyetleri içkinliğinde Tanrı varlığından yana örtünen bir kişi istese de istemese de; eril olurluğunda her daim etken olarak mutlak olan ilkeler doğrultusunda hareket etmediğinden sebebiyet hüsranda olan olarak keder ve sıkıntılara dûçar olur.

Ayrıca ilkeler üzeri varlıksal birliktelikte kemalatta kamil olan bir kişi, seyr-i sülüğündeki ve olağan yaşamındaki imtihan edilmesinin, arınmasının ve varlık mertebelerin de kemalet bulmasının aracısı olan hastalıklar, fakirlikler, hor görülmeler vb. gibi yaşam halleri sebebiyle sıkıntı ve kederler de seyir eden olarak, bu seyrinde ise; kendindeki Tanrı varlığının hakikatini avam ehline karşı saklayan olarak rüyalarda siyah elbiseye bürünmüş olurluğunda, bu anlamların işaret edildiği dışlaşma seyrinde görünebiliniz.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 25 Eylül 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (2 Yorum)

  1. DOОU diyor ki:

    Başarılarınızın devamını dilerim. Lütfen kaliteli yorumlarınıza devam edin.

  2. MERYEM diyor ki:

    Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus