Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Tabanca Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Tabanca Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Tabanca Görmek dini rüya tabirleri, Rüyada Tabanca Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Tabanca Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Tabanca Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Tabanca Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Tabanca Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Tabanca Görmek İslami Rüya Tabiri

Bakınız; Silah.

Rüyada tabanca kullandığını Görmek iftira tehlikesine, satın almak bir dedikoduya maruz kalmaya, temizlediğini görmekse yeni bir işe delalettir. Rüyada tabanca ile belli bir hedefe ateş etmek, ihtirasa; tabanca ile vurulmak, karşı cinsten birine kuvvetli bir şekilde aşık olduğuna işaret olarak yorum getirilir.

Rüyada tabanca güçlü ve saygı duyulan biri olmak demektir. Elinde tabanca olan kimse, yaşamında yüksek makamlara yükselir. Rüyada tabanca kullanmak, bir iftiraya uğrayacağınıza yorumlanır. Tabanca satın almak, birilerinin sizin dedikodunuzu yapacağını belirtir. Tabanca temizlemek, bir işe başlayacağınıza yorumlanır. Tabanca ile ateş etmek, hırslı ve birine işaret olarak yorum getirilir. Tabanca ile vurulmak, karşı cinsten birine kuvvetli bir şekilde aşık olduğuna yorumlanır.

Uğursuzluğun habercisidir. Eğer tabancayla ateş ettiğinizi gördüyseniz, birtakım kararlar almadan önce çok iyi düşünmeniz gerektiğinin işaretidir.

Güç, kuvvet, nufüz olarak yorumlanır.

Rüyada tabanca Görmek, fena söz, hüzün ve kederle yorum getirilir. Rüyada elinde tabanca oldugunu fakat bununla ates etmedigini gören, kötü sözlerle herkesi kiracak mevkide iken, bunu yapmaktan çekinir. Elindeki tabanca ile birine ates ettigini gören, o kimseye iftirada bulunur. Bos tabanca ile birine nisan aldigini gören, iftira atarak herkesi korkutur. Tabancasinin bozuldugunu veya kirildigini Görmek, iftira ederek halki korkutmak ister fakat bunu basaramaz. Bir baska rivayete görede: Rüyada tabanca Görmek, düsmanla tabir edilir. Tabancasini atesligini görenin düsmani ile münakasa yapmasina işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada belinde veya yaninda bir tabanca oldugunu Görmek hiç ummadigi biri tarafindan bir zarara ugratilacagina; tabanca ile bir kimseye veya bir hedefe ates ettigini Görmek, eger kursun hedefe degmisse, verdigi zararin büyük olduguna, kursun iska geçmis ise bu zarardan çok fazla etkilenmedigine delalet eder.

Rüyada tabanca Görmek, güç, kuvvet, nüfuz olarak yorumlanır. Elinde tabanca olan kimse, hayatta çok ilerler. Ateş edende büyük başarı sağlar.

Rüyada tabanca kullandığını Görmek iftira tehlikesine, satın almak bir dedikoduya maruz kalmaya, temizlediğini görmekse yeni bir ise delalettir. Rüyada tabanca ile belli bir hedefe ateş etmek, ihtirasa; tabanca ile vurulmak, karşı cinsten birine kuvvetli bir şekilde aşık olduğuna işaret olarak yorum getirilir.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 22 Ekim 2013

Bkz.

Yorumlar (4 Yorum)

 1. gözde merve diyor ki:

  Ben rüyamda silahla başımdan vuruluyorum kan dökülüyo sonra ben yere düşüyorum ve rüyamda gözlerimi açtığımda eviminin içindeydim anneme bana noldu diye soruyorum ve sen vurulunca ameliyat oldun 3-4 gündür hastanedeydik diyo ve arada bir baş ağrılarım olabileceğini bayılabileceğii ve bayılmanın bana iyi geleceğini söylüyor ben şaşırıyorum sadece yaşadıklarıma inanamıyorum o an sonra arkadaşlarım geliyor ve annem bunları söyleyince ağlıyorlar .

 2. Serpil diyor ki:

  ben rüyamda birinin beni vurduğunu gördüm acı çekiyorum hastaneye goturuluyorum ama bir türlü ameliyat edilmiyorum herşeyi mi makasla kesip cikartiyorlar ama sonra tekrar giyinik bi şekilde yaralı halde geziyorum ve en son bi haber alıyorum sakat kalırım diye eşim beni orda bırakıp gidiyo ve çığlık atarken uyandım

 3. MÜJDE diyor ki:

  Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 4. hasan diyor ki:

  selam ablam rüyasında annemin bana zemzem suyu içirdiğini görmüş neye yorumlanır teşekkür ederim

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus