Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Takunya Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Takunya Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Takunya Görmek dini yorumu nedir, Rüyada Takunya Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Takunya Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Takunya Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Takunya Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Takunya Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Takunya Görmek İslami Rüya Tabiri

Yolculuğa, ortağa, evin hanımına, dosta, dadıya, Takunya satın aldığını fakat onunla yürüyemediğini Görmek evlenmeye, yürümek ise evlenmeye, Takunya kayışının kopması yolculuğu iptal etmeye, Tek takunya ile yürümek eş ve dosttan ayrılmaya, Takunya takvayya, tövbe etmeye de delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Takunyacı,Terlik.)

Rüyada takunya Görmek, işlerinizin ağır bir tempoda ilerlediğine işaret olarak yorum getirilir.

Rüyada takunya Görmek, işlerinizin yavaş yavaş ilerlediğine yorumlanır.

Rüyada görülen takunya, zevce, dadi, dost, ortak ve yolculuktur. Rüyada takunya satin aldigini ve onunla yürümedigini gören kimse, bir kadinla evlenir. Onlarla yürüyen kimse kara yoluyla uzak bir yere yolculuk ys Rüyada takunyalarinin kayisinin kirildigini gören kimse, yolculugu terkeder. Rüyada tek takunya île yürüdügünü gören kimse, kocasi veya ortagindan ayrilir. Rüyada takunyalanm çikardigini gören kimse, memur olur. Rüyada takunyalarim kaybettigini gören kimsenin, binegi çalinir. Rüyada takunyalarinin düstügünü gören kimsenin, haniminin tutumu zemmedilir. Müsterek takunyalar, kiz çocuguna işaret olarak yorumlanabilir. Takunyalar gümüsten olursa, saldirgan bir kadinla; agaçtan otursa, karistinci bir kadinla, tabir edilir.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 31 Ekim 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (1 Yorum)

  1. EŞLEM diyor ki:

    http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus