Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Tandır Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Tandır Görmek ne anlama gelir, Rüyada Tandır Görmek dini yorumu nedir, Rüyada Tandır Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Tandır Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Tandır Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Tandır Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Tandır Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Tandır Görmek Dini Rüya Yorumu

Bakınız; Fırın, Ocak, Ateş.

İnsan kendi evindeki tandırını yıkılmış veya viran görürse, şerre uğrar. Tandırla Ekmek pişirip, yiyen kimsenin rızkı artar.

Tandırla ekmek pişirip, yiyen kimsenin rızkı artar. Tandır Görmek misafir

Rüyada tandir Görmek, gizli islerin meydana çikmasina, tandir yapmak, düsmandan kurtulusa, tüccar için kazancinin artmasina, bir rivayete göre de evlenmege delalet eder. Elindeki tandirin içinde kül olmadigini gören, hayirsiz bir kadinla evlenir. Evine bir tandir yaptigini gören, bir ise girer, tüccar ve esnaf ise kari artar, bekarsa evlenir, fakir ise geçimi bollasir, zengin ise mali, mülkü daha da artar. Tandir Görmek her suretle hayirlidir. Tandirin bir çok çesitleri oldugu için bunlarin hepsi ayri ayri yorum getirilir. Kebap ve yemek tandiri hapse delalet eder. Rüyayi gören sikintida ise bu sikintisindan kurtulur. Çarsi tandiri Görmek, herkesin kendisine basvurarak akil danismalarina ve onlarin zorluklarini çözdügüne işaret olarak yorumlanabilir. Kis vakti evinde tandir yaktigini gören. mal ve mülk sahibi olur ve ömür boyu rahat eder. Yaz Günü tandir Görmek, kedere ve sikintiya işaret olarak yorumlanabilir. Bir baska rivayete görede: Rüyada tandir Görmek, menfaat, kolaylik ve muvaffakiyete işaret olarak yorumlanabilir.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 22 Kasım 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (4 Yorum)

 1. nuwabe diyor ki:

  tendirde yuxa biwirmek

 2. EVRİM diyor ki:

  Rüya tabirleri çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 3. ÇİÇEK diyor ki:

  Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 4. BURÇAK diyor ki:

  Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus