Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Tuvalet Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Tuvalet Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Tuvalet Görmek dini rüya tabirleri, Rüyada Tuvalet Görmek diyanet rüya tabiri, Rüyada Tuvalet Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Tuvalet Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Tuvalet Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Tuvalet Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Tuvalet Görmek İslami Rüya Yorumu

Hela Görmek insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılarına, rızık temini için çalışıp çabalamaya, eşiyle başbaşa kalmaya, malın stoklandığı depoya, dükkana; Tuvalet yalnızlık evine, temizliğe, tefekkür etmeye ve rahatlığa; Temiz tuvalet hanımının iyii hallerine, genişliği onun uyumulu ve itaatli oluşuna; Pis ve dar tuvalet, karısının ktendisinden nefret ediyor olmasına; Lağının (tuvalet kuyusunun) taşma endişesi olmadan dolması eşinin halime olmasına, Tuvalette mahzur kalmak vefat etmeye delalet eder. ( Tamamlayıcı tabir için Bakınız; Abdest Bozmak, Necaset, Sidik.)

Temiz tuvalet maddi durumun iyi olmadığını gösterir. Ama pis bir tuvalet büyük para ve servettir.

Rüyada tuvalet Görmek, rüya sahibinin Aile halkinin keder ve sikintilarina, çalisip gayret göstermesine ve onlarin nafakalarim kismasina işaret olarak yorumlanabilir. Bazen tuvalet Görmek, hanimiyla basbasa kalmaya veya malim biriktirdigi deposuna yada içerisinde mali bulunan dükkana işaret olarak yorumlanabilir. Tuvalet, rahatlik, fikir, temizlik ve yalnizlik evidir. Rüyada tuvaletin tasmasi, rüya sahibinin haniminin hamile olduguna veya bir hizmetçiye sahip olmasina işaret olarak yorumlanabilir. Bazen bu rüya malin çokluguna veya onun taskinligim gidermek için görülen ihtiyaca binaen mal sarfetmesine işaret olarak yorumlanabilir. Eger tuvalet tasip orada bulunan seyleri pislemese ve kokusu da olmasa, rüya sahibi için hayirli bir seyin meydana çikmasina, bazen de maksadinin mümkün olmamasina işaret olarak yorumlanabilir. Bazen tuvalet, kadinlara işaret olarak yorumlanabilir. Eger tuvalet genis temiz ve kokusuz ise, onun hanimi iyi geçimlidir. Tuvaletin temizligi haniminin iyi halli, genisligi ise, itaatkar olusudur. Kokusunun azligi ise haniminin iyi olarak methedilmesidir. Tuvalet, dar ve pislikle dolu olup sahibi orada oturacak yer bulamiyorsa, haniminin kendisinden nefret etmesine işaret olarak yorumlanabilir. Eger tuvalet pis kokuyorsa, haniminin yaramaz sözlü ve gönül incitici olmasina ve öylece söhret bulmasina işaret olarak yorumlanabilir, Tuvalet kuyusunun kanla doldugunu görse, o kimsenin haniminin tedbirli olusuna ve israf korkusundan dolayi kocasini çokça para sarfetmesinden meneder. Bir kimse Rüyada elinde bir agaç parçasi bulundugunu ve onunla tuvaletin deligini karistirdigini görse, o kimsenin evinde bosanmis bir kadin bulunmasina işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada tuvalet içine birakildigini gören kimse hakkinda, hile yapilir. Tuvalet içine birakildigini ve üzerine de kapisinin kapatildigini gören kimse, ölür.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 31 Ekim 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (4 Yorum)

 1. RAFET diyor ki:

  Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 2. hilal diyor ki:

  Rüyamda bi tuvalete giriyorum tuvaletin icinde tanıdıgım biri ölmuş .lütfen rüyamı yorumlar mısınız

 3. salih serttaş diyor ki:

  eşimden uzun süredir ayrıyız..hayırlsı olsun karımı dün sabaha karşı tuvalette gördüm ben dışarda bekledim ve bir süre sonra çıktı ve el ele tutuşup yürüdük…rüyamı yorumlar mısınız…

 4. YETKİN diyor ki:

  Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus