Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada üflemek Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada üflemek Görmek ne anlama gelir, Rüyada üflemek Görmek dini rüya yorumu, Rüyada üflemek Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada üflemek Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada üflemek Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada üflemek Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada üflemek Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada üflemek Görmek İslami Rüya Yorumu

Rüyada ateş yakmak için üflediğinizi Görmek; karlı bir işe başlayacağınıza, Rüyada yanan bir mumu vs. söndürdüğünü Görmek; kendi hatanızdan dolayı çok büyük bir sıkıntıya düşeceğinize, birisinin yüzüne üflemek; üflediğiniz kişiyi bir işten dolayı aldatacağınıza, ellerini üfleyerek ısıtmaya çalışmak; vaktinizi boş ve faydasız işlerle geçireceğinize, birinin yüzüne üflediğini Görmek; üfleyen kişiye dikkat etmek gerektiğine, bir kadının cinsel organına üflediğini Görmek; bu kadınla bir ilişki yaşanacağına ve kadının hamile kalacağına işaret olarak yorum getirilir.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 16 Kasım 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (2 Yorum)

  1. IОIL diyor ki:

    Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

  2. GÖKHAN diyor ki:

    Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus