Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Urpermek Görmek

İslami rüya tabirleri, Rüyada Urpermek Görmek ne anlama gelir, Rüyada Urpermek Görmek dini rüya tabirleri, Rüyada Urpermek Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Urpermek Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Urpermek Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Urpermek Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Urpermek Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Urpermek Görmek Dini Rüya Tabiri

Rüyada ürperdigini Görmek, beklemediginiz kötü bir haber alacaginiza ve çok sikilacaginiza delalet eder. Abdulgani Nablusi ye göre; Rüyada ürperdigini Görmek, Allah (C.C.) Teala Hazretlerinden korkmaya ve kalbin yumusakligina delalet eder. Rüyasinda vücudunun sebepsiz ürperdigini gören, Allah in kullarina karsi sefkatli ve merhametli olur, ibadetiyle mesgul olur ve Allah tan korkar. Tiksinti verecek veya korkunç bir sey görerek vücudunun ürperdigini gören, her türlü korkutucu seylerden artik korkmaz. Bazilarinin rivayetine göre, Rüyada vücudunun ürperdigini Görmek, uyandigi zaman veya bir müddet sonra korkulacak veya tiksinecek bir sey görmege delalet eder.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 18 Eylül 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (2 Yorum)

  1. ENES diyor ki:

    Başarılarınızın devamını dilerim. Lütfen kaliteli yorumlarınıza devam edin.

  2. GÜZÜN diyor ki:

    Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus