U Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Uveyk kusu Görmek

4

İslami rüya tabirleri, Rüyada Uveyk kusu Görmek ne anlama gelir, Rüyada Uveyk kusu Görmek dini rüya tabirleri, Rüyada Uveyk kusu Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Uveyk kusu Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Uveyk kusu Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Uveyk kusu Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Uveyk kusu Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Uveyk kusu Görmek İslami Rüya Tabiri

Ibn i Sirin e göre; Rüyada üveyk Görmek, fena huylu, dini inanci zayif ve kimseye boyun egmeyen bir kadinla yorum getirilir. Rüyada bir üveyk tuttugunu veya satin aldigini, yahut birinin kendisine verdigini gören, öyle bir kadinla evlenir, yahut bu tabiatta bir kadinla iliski kurar. Bir üveyk yavrusu tuttugunu görenin ahlaksiz bir çocugu olur. Üveyk eti yedigini görenin eline mal geçer. Kirmani ye göre, üveyk kusu yalanci evlada benzer; kendisine bir üveyk kusu verildigini görenin yalanci ve kötü huylu bir çocugu olur, yahut akrabasindan böyle bir kisi bulunur. Evinin dami üzerinde üveykin öttügünü gören, bir haber alir. Cabir el Magribi ye göre; rüyasinda üveyk kusunun kendisi ile konustugunu gören, birisinden bir vaat alir, fakat vaadinde durmaz; bir üveyk kusunun girdigini görenin evine hirsiz girer. Cafer i Sadik a göre; Rüyada üveyk üç sekilde tabir olunur; es, evlat ve hizmetçi.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Otobüs Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Paravana Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

4 Yorum

  1. Rüyalarımı İmam Nablusi’nin yorumlarına göre değerlendirdim.

  2. İnternette rüya tabirlerini aradığımda ilk bu siteye ulaşıyorum.

  3. Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

  4. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir