Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Uyumak Görmek

İslami rüya tabirleri, Rüyada Uyumak Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Uyumak Görmek dini yorumu, Rüyada Uyumak Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Uyumak Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Uyumak Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Uyumak Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Uyumak Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Uyumak Görmek Dini Rüya Tabiri

Kendini uykuda Görmek gaflete, Uyumak yahut bunu istemek tembellik ve işsizliğe; Uyumak, sadece korku ve endişesi olanlar için hayra ve kurtuluşa; diğerleri için pişmanlık ve üzüntüye, Uyku, taat ve ibadette gevşeklik göstermeye, bekar kız için evlenmeyee, Salih ve alim kulun uyuması hayırlı yolculuğa, ceht ve gayrete, yalınzlığa çekilmeye, dünyadan uzaklaşmaya; Sırtüstü uyumak gaflete yahut işi tamamlamaya, sağ yanına yatıp uyumak hayra, sol yana tatıp uyumak hastalık yahut ölüme, yüzükoyun uyumak Toprak kazanmaya, mal ve evlada delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Uyanık Uyanıklık, Uyanmak, Uyandırmak, Uyarmak, Uyuklamak, Yatmak.)

Rüyada uyuduğunuzu Görmek,, sevdiğiniz insanlarla beraber mutlu ve huzur içinde uyumak demektir. Kötü bir ortamda uyumak, sağlığınızın bozulacağına ve tartışmalar yaşayacağınıza yorumlanır.

Rüyada uyuduğunuzu Görmek,, sevdiğiniz insanlarla beraber mutlu ve huzur içinde uyumak demektir. Kötü bir ortamda uyumak, sağlığınızın bozulacağına ve tartışmalar yaşayacağınıza yorumlanır.

Rüyada kendisinl uykuda Görmek, gaflettir.Bir kimse Rüyada uyudugunu yahut uyumak istediginl görse, tenbellige ve issizlige belirti eder. Bu rüya bütün insanlar hakkinda iyi degildir. Ancak korku içinde bulunan yahut hakkinda bir siddet ve azabin meydana gelmesi hatirina gelen kimse hakkinda iyi ve hayirlidir. Bir kimse Rüyada kabristanda, yol Uzerinde yahut bir kabir üstündeuyudugunu görse, bu rüya hasta için ölüme, saglam için de issizlige belirti eder.Uyku, menfaatlarin meydana çikmamasina ve Allah u Teala Hazretlerinininsana vacip kildigi salih amellerden gaflet etmeye belirti eder.Uyku taat ve ibadet sahipleri için mübarek yolculuga ve çalismaya ve tenhabir yere çekilip dünya zinetlerine ragbet göstermemeye belirti eder.Bir kimse bütün insanlari uykuda olduklarim görse, umum insanlar hakkindakötülüge veya piyasanin pahali olmasina belirti eder.Bazen de bu rüya, müskil islerin olmasina belirti eder.Eger halk, kitlik ve pahalilik içindeyseler ve bir kimse de onlarin uykudaolduklarim görse, bu rüya, Allah u Teala nin onlardan kitlik ve pahaliligikaldirmasina belirti eder,Bir kimsenin, arkasi üzerine uyudugunu görmesi, onun dünyaca nail olacagikuvvet ve kudrete belirti eder. Uyku, üzüntü ve kederin gitmesine de belirti eder.Yüz üzerine uyumak iyi degildir. Bekar kizlar için uyku nikaha belirti eder,Bazi tabirciler, uyku, günahin bitmesine belirti eder, dediler.Bazi tabirciler de, uyku, akli örten sarhosluk, bazilari ise, hastaliktir, dediler.Korkan bir kimse Rüyada uyudugunu görse, korktugundan emin olur.Bazi tabirciler, uyku, islerden gaflet etmeye belirti eder, dediler.Arka üzerine uyumak, isi ve nasihatlarin gafletine zillet ve ölüme bazi kerede isinden ayrilmaya ve isleri bitirmeye belirti eder.Yan üzerine uyumak, hayir yahut hastalik ve ölümdür.Bir kimse birçok agaçlar altinda sagina ve soluna yattigini görse, onun nesilçok olur. Kami üzerine yatmak, yer kazanmaya, mal ve evlata belirti eder.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 17 Kasım 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (1 Yorum)

  1. AKANAY diyor ki:

    İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus