Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Vadı Görmek

İslami rüya tabirleri, Rüyada Vadı Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Vadı Görmek dini yorumu nedir, Rüyada Vadı Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Vadı Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Vadı Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Vadı Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Vadı Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Vadı Görmek Dini Rüya Tabiri

Rüyada yesil bir vadide bulundugunuzu Görmek, mutlu bir yasantiniz olacagina, vadinin yesillikleri arasinda kostugunuzu Görmek, mutlulugunuzun ömrünüzün sonuna kadar devam edecegine işaret olarak yorumlanabilir. Bir baska rivayete görede: Rüyada vadi Görmek, zahmet ve mesakkatli yolculuga veya itaat etmeyen sert bir insana yahut misafirin yolculuk müddetinin uzamasina işaret olarak yorumlanabilir. Bazen de vadi Görmek, salih amele, iyi ve helal mali infak ederek Allah (C.C.) a yaklasmaya işaret olarak yorumlanabilir. Bazen vadi orada oturanlara veya orada ekilen ve biçilen seylere işaret olarak yorumlanabilir. Eger vadide agaç, çiçek veya güzel Bitki yahut güzel bir Su varsa ya da rüya sahibi orada güzel bir söz isitirse, kadri yüce ve yüksek bir söhrete sahip olur.Rüya sahibi mülke ehilse malik olur. Ve düsmanina galip gelir. Vadi Görmek, bazen yagmur yagmasina ve sularin akmasina bazen de vadiye inmek, sapik ve azgin kimselere gitmek ve onlara dini hükümleri teblig etmek için yolculuk yapmaya işaret olarak yorumlanabilir. Bazen vadi daglarin kendisini kusatmasindan ötürü zindan ve hapsi işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada kendisiyle gidecegi yol arasina bir vadinin mani oldugunu gören kimse, yolcu ise onun yolunu bir hirsiz keser. Veya o kimseyi yagmur yahut hilekar bir kimse yolundan meneder. Eger yolcu degilse, o kimseye hapislik veya dövülme ya da bir korkudan dolayi üzüntü ve keder erisir. Yahut üsütmek veya albüm gibi bir hastaliga yakalanmaya yorum getirilir, özellikle vadinin Suyu bulanik veya bu rüya kisin görülmüs ise. Eger o vadiyi geçerse, o kimse yukarda anlatilanlarin hepsinden kurtulur. Rüyada bir vadide bir yeri kazdigini ve çukur açtigini gören kimsenin, ailesinden ve akrabalarindan birisi ölür. Vadiden çiktigini gören kimse için, onun bütün arzu ve isteklerinin yerine geldigine işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada ekllip biçilmesi mümkün olmayan bir vadide kaldigini görse, hacca gider. Rüyada bir vadide saskin olarak bulundugunu gören kimsenin siir söylemesine işaret olarak yorumlanabilir.
İslami Rüya Tabirleri

Güncelleme: 26 Ekim 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (2 Yorum)

  1. AKASYA diyor ki:

    Rüyalarımı İmam Nablusi’nin yorumlarına göre değerlendirdim.

  2. ASUTAY diyor ki:

    Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus