Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Yemek Yemek Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Yemek Yemek Görmek anlamı nedir, Rüyada Yemek Yemek Görmek dini yorumu nedir, Rüyada Yemek Yemek Görmek diyanet rüya tabiri, Rüyada Yemek Yemek Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Yemek Yemek Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Yemek Yemek Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Yemek Yemek Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Yemek Yemek Görmek İslami Rüya Tabiri

Rüyada bir kapta yemek yedigini gören kimse kanaatkar olur. Ancak yemek yedigi kap, altin ve gümüs gibi haram olan seylerden ise, bu rüya haram mal ve çok borca belirti eder, insanlar arasinda yemek yemek, söhrettir. Yiyecegi seyi çignedigini Görmek, kazanç ve isini benimsemeyerek hafife almaktir. Çignedigi seyi yuttugunu görmesi borcunun acele istenmesidir. Rüyada yedigi seyin tadi kendisinden daha iyi bir tada döndügünü görenin rüyasi iç temizligine, aci ve eksiye dönmesi ise isinden ve ailesinde bir degisikligin husule gelmesine belirti eder. Sag eliyle yemek yedigini gören sünnete uyar. Sol eliyle yemek yemek ise düsmana itaat, dosta cefadir. Yemegi baskasinin eliyle yedigini gören kimse namuslu ve kanaatkar olarak Allah’a itimat ve tevekkül ile nziklandirilir. Bazen de rüyayi gören hasta olur, kendisi yemek yemeden aciz olur. Kötü renkli bir yiyecek yedigini Görmek, rüya sahibinin kiymetinin düsecegine belirti eder. Beyaz mantar yedigini görmesi, emre, nehye, iste acele etmeyip itidal üzere olmaya, uzun ömre, hasta için sifaya ve hastaliga belirti eder. Kabak yemek, Sünnet-i Seniyyeye tabi olmaya, hidayete ve zekaya delildir. Kusluk yemegine davet edildigini görmesi, uzak yolculuga, ögle yemegine daveti, sikintilardan kurtulup rahata kavusmasina, aksam yemegine davet edilmesi ise kendisine hile edilmek istenip ona hile etmeden kendisinin hileyi düsünene hile etmesi ile tabir edilir. Yemegi yiyip hazmettigini gören kimse is ve sanatinda haris olur ve çok çalismaya mecbur kalir. insan etini çig olarak yedigini gören kimse, etini yedigi kimseyi ya da onun akrabalarini çekistirir ve zemmini yapar.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 23 Eylül 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumlar (1 Yorum)

  1. KUTSAL diyor ki:

    İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus