Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Yemin Etmek Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Yemin Etmek Görmek anlamı nedir, Rüyada Yemin Etmek Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, İslami rüya tabiri Rüyada Yemin Etmek Görmek, Rüyada Yemin Etmek Görmek Kenzul Menam İslami Rüya Tabiri

Rüyada Yemin Etmek Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Yemin Etmek Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Yemin Etmek Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Yemin Etmek Görmek Dini Rüya Tabiri

Rüyada yalan yere yemin etmek, fakirlik, zillet, rezillik ve hilelere, bazen de yalan yere yapilan yemin, o kimsenin fakir ve evinin harap olmasina belirti eder. Yemin, dogru olan ise ve korkudan emin olmaya belirti eder. Bir kimse, bir adam için veya bir adamin kendisi için yemin ettigini görse, o kimseye hile yapar. Dogru yere yemin ettigini gören kimse zafer bulup hak söz söyler ve elinden Allah’in (C.C.) razi olacagi bir is meydana gelir. Yalan yere yemin ettigini gören rezil olur, büyük günah, pismanlik ve zillet isabet eder ve halk nazarinda zelil ve hakir olur. Haç’a, yildizlara yahut denize veya bunlar gibi seylere yemin ettigini görenin sapikligina, nifakina yahut sözü tahrif etmeye meyletmesine belirti eder. Rüyada Allah-u Teala’ya yemin ettigini gören kimse Hakka ittiba ve Sünnet-i Seniyeye uymasina belirti eder.
İslami Rüya Tabirleri

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 21 Eylül 2013

Bkz. , , , , , ,

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus