Z Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Zagferan Görmek

3

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Zagferan Görmek ne anlama gelir, Rüyada Zagferan Görmek dini yorumu nedir, İslami rüya tabiri Rüyada Zagferan Görmek, Rüyada Zagferan Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Zagferan Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Zagferan Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Zagferan Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Zagferan Görmek Dini Rüya Yorumu

Rüyada zagferan otu Görmek, mal ve övgü ile tabir olunur. Yaninda zagferan oldugunu Görmek, halk tarafindan begenildigine ve övüldügüne işaret olarak yorumlanabilir. Zagferan ile yemek pisirmek hastaliga delalet eder. Elbisesi ve vücudu üzerinde zagferan bulasmis oldugunu gören hasta olur. Bazi tabircilere göre, zagferan satin aldigini veya birinin ona verdigini gören, zengin bir kadin tarafindan sevilir ve onunla evlenir. Yüklerle zagferani oldugunu gören, mala ve çok paraya nail olur. Havanda zagferan dövdügünü gören, bir kadinla iliskide bulunur.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Orfı ıdare (sıkı yonetım) Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Bedevi Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

3 Yorum

  1. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

  2. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

  3. Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir