Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Zar Karanlık Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Zar Karanlık Görmek dini rüya yorumu, Rüyada Zar Karanlık Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Zar Karanlık Görmek ne anlama gelir, Rüyada Zar Karanlık Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Zar Karanlık Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Zar Karanlık Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Zar Karanlık Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Zar Karanlık Görmek İslami Rüya Tabiri

Bakınız; Tavla.

Rüyada zar oynayıp kazanmak aldatıcı bir kazanç olduğundan haram ve para kaybına işaret olarak gösterilir.

Rüyada zar oynamak ve kazanmak size yarar sağlamayacak, helal olmayan paraya ve mal kaybına yorumlanır.

Rüyada zar karanlık, hileli bir işe delalet etmiş olur. İnsanın aldanabileceğine işaret olarak gösterilir.

Rüyada zar oynadiginizi Görmek, eger bu oyunda kazaniyorsaniz, büyük bir kaybiniz olacagina, kaybediyorsaniz, arkadaslariniz tarafindan çekistirildiginize delalet eder. Rivayet edildiğine göre, zar oynadigini Görmek, malinin elinden çikacagina da yorum getirilir. Bir baska rivayete görede: Rüyada zar Görmek, hile, münakasa, düsmanlik ve bahse ginneye belirti eder.

Rüyada tavla zarı Görmek; geleceğinizi etkileyecek çok önemli kararlar verme aşamasında olduğunuza, zarla kumar oynadığını Görmek;şansınızın açılacağına, zarla kumar oynayıp bütün varınızı ve yoğunuzu bu uğurda harcadığınızı Görmek; bu günlerde talih oyunlarında çok şanslı olacağınıza işaret olarak gösterilir.
İslami Rüya Tabirleri
Bu islami rüya tabiri Rüyada karanlık yolda yürümek,Rüyada karanfil Görmek,Rüyada karanlıkta kaçmak,Rüyada gece Görmek,Rüyada karanlıkta kalmak anahtar kelimeleri ile alakalıdır.

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 22 Eylül 2013

Bkz. , , , , ,

Yorumlar (1 Yorum)

  1. HAKKI diyor ki:

    İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus