Z Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Zelzele Görmek

2

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada Zelzele Görmek dini olarak nasıl yorumlanır, Rüyada Zelzele Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Zelzele Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Zelzele Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Zelzele Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Zelzele Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Zelzele Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Zelzele Görmek İslami Rüya Yorumu

Rüyada zekzele oldugunu Görmek; azap ve kedere düseceginize belirti eder.

Rüyada görülen zelzele korkuya belirti eder. Bazilari da bilinen bir yerde meydana gelen zelzele bir yerden bir yere göç etmeye belirti eder, dediler. Rüyada herhangi bir dagin sarsildigini veya yerinden ayrildiktan sonra tekrar yerine geldigini görse, ora halkina siddet ve korku isabet eder. Bir kimse Rüyada bir yerde zelzele oldugunu ve orada birtakim insanlarin yere battigini ve birtakiminin da kurtuldugunu görse, devlet baskani oraya gelir. Bazilan da bu rüya, siddetli bir hastaliga belirti eder, dediler. Yer sarsintisinin oldugu yerde devlet baskani halka zulmeder. Bir kimse Rüyada yerin sarsildigini görse, o kimsenin is ve geçiminde, meydana gelecek canliliga belirti eder. Rüyada yerin sarsildigini görse, bir taraftan o yere inecek belaya yahut orada meydana gelecek dolu, kitlik veya siddetli korkuya belirti eder. Rüyada görülen zelzele feryat etmeye, karmakarisik sözlere, can sikici haberlere ve sirlarin meydana çikmasina belirti eder. Bazen de zelzele hastalik sebebiyle ölümden kurtulmakla beraberi halkin düsecegi izdirap ve kedere, eger duvarlar yikilirsa ölecegine belirti eder. Bazen de zelzele, rüyayi gören sahsin ölecegine belirti eder. Rüyada kitlik olan bir yerde meydana gelen zelzele ziraatle o yerleri ihya etmeye ve denizde yolculuk yapmaya, dans, oyun ve deniz yolculugunu terketmeye, hanimlar tarafindan görülecek sikintiya belirti eder. Rüyada görülen zelzele, eger bostanda olursa mahsulatin çok olacagina ve yaz yemislerinin bolluguna belirti eder. Zelzele köyde meydana gelecek fitnelere belirti eder.
İslami Rüya Tabirleri
Bu islami rüya tabiri Rüyada görülen zelzele,Rüyada deprem Görmek,Rüyada tabirleri zelzele,Rüyada tabiri zelzele,Rüyada zelzele olması anahtar kelimeleri ile alakalıdır.

Rüyada Böbrek Hastalığı Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Çamsakızı Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

2 Yorum

  1. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

  2. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir