Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Zelzele Olduğunu Görmek

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Zelzele Olduğunu Görmek dini yorumu, İslami rüya tabiri Rüyada Zelzele Olduğunu Görmek, Rüyada Zelzele Olduğunu Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Zelzele Olduğunu Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Zelzele Olduğunu Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Zelzele Olduğunu Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Zelzele Olduğunu Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Zelzele Olduğunu Görmek Dini Rüya Tabiri

Bakınız; Deprem.

Başınıza çok büyük belalar geleceğine delalet etmiş olur. Çok kötü bir Rüyadır.

Başınıza çok büyük belalar geleceğine delalet etmiş olur. Çok kötü bir rüyadır.

Rüyada zelzele oldugunu ve her tarafin yikildigini Görmek, devlet büyügünden gelecek bir felakete delalet eder. Zelzele Görmek, bazi yorumculara göre yolculukla da yorum getirilir. Bir dagin zelzele ile yer degistirdigini Görmek, bulundugu yere bazi ilahi felaketlerin gelecegine belirti eder. Zelzele ile evinin yikildigini ve içinde ev halkindan sadece kendisinin kurtuldugunu Görmek, ecelinin yaklastigina delalet eder. Rüyada bir yerde bir zelzele oldugunu ve bu yüzden insanlarin saga sola kaçistiklarini, ve bazi kimselerin yere gömüldüklerini Görmek, o yer halkina zahmet ve zorluk verecek büyük bir felaketin gelecegine delalet eder. Rüyada yerin sarsildigini ve evlerin yikildigini Görmek, devlet tarafindan bazi mallara zam yapilacagina ve bundan halkin büyük sikintiya ugrayacaklarina yorum getirilir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen zelzele korkuya belirti eder. Bazilari da bilinen bir yerde meydana gelen zelzele bir yerden bir yere göç etmeye belirti eder, dediler. Rüyada herhangi bir dagin sarsildigini veya yerinden ayrildiktan sonra tekrar yerine geldigini görse, ora halkina siddet ve korku isabet eder. Bir kimse Rüyada bir yerde zelzele oldugunu ve orada birtakim insanlarin yere battigini ve birtakiminin da kurtuldugunu görse, devlet baskani oraya gelir. Bazdan da bu rüya, siddetli bir hastaliga belirti eder, dediler. Yer sarsintisinin oldugu yerde devlet baskani halka zulmeder. Bir kimse Rüyada yerin sarsildigini görse, o kimsenin is ve geçiminde meydana gelecek canliliga belirti eder. Rüyada yerin sarsildigini görse, bir taraftan o yere inecek belaya yahut orada meydana gelecek dolu, kitlik veya siddetli korkuya belirti eder. Rüyada görülen zelzele feryat etmeye, karmakansik sözlere, can sikici haberlere ve sirlarin meydana çikmasina belirti eder. Bazen de zelzele hastalik sebebiyle ölümden kurtulmakla beraber halkin düsecegi izdirap ve kedere, eger duvarlar yikilirsa ölecegine belirti eder. Bazen de zelzele, rüyayi gören sahsin ölecegine belirti eder. Rüyada kitlik olan bir yerde meydana gelen zelzele ziraatle o yerleri ihya etmeye ve denizde yolculuk yapmaya, dans, oyun ve deniz yolculugunu terketmeye, hanimlar tarafindan görülecek sikintiya belirti eder. Rüyada görülen zelzele, eger bostanda olursa mahsulatin çok olacagina ve yaz yemislerinin bolluguna belirti eder. Zelzele köyde meydana gelecek fitnelere belirti eder.

Rüyada zekzele olduğunu Görmek; azap ve kedere düşeceğinize işaret olarak gösterilir.
İslami Rüya Tabirleri
Bu islami rüya tabiri Rüyada tabiri zelzele,Rüyada zelzele deprem Görmek,Rüyada deprem olduğunu Görmek,Rüyada zekzele olduğunu Görmek,Rüyada görülen zelzele anahtar kelimeleri ile alakalıdır.

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 14 Kasım 2013

Bkz. , , , , ,

Yorumlar (2 Yorum)

  1. GÖK diyor ki:

    Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

  2. ŞÖLEN diyor ki:

    Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus