Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.

Rüyada Zelzeleden Kurtulduğunu Görmek

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada Zelzeleden Kurtulduğunu Görmek dini yorumu nedir, İslami rüya tabiri Rüyada Zelzeleden Kurtulduğunu Görmek, Rüyada Zelzeleden Kurtulduğunu Görmek anlamı nedir, Rüyada Zelzeleden Kurtulduğunu Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Zelzeleden Kurtulduğunu Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Zelzeleden Kurtulduğunu Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi, Kenzul Menam ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Zelzeleden Kurtulduğunu Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Zelzeleden Kurtulduğunu Görmek Dini Rüya Tabiri

Bakınız; Deprem.

Başınıza çok büyük belalar geleceğine delalet etmiş olur. Çok kötü bir Rüyadır.

Başınıza çok büyük belalar geleceğine delalet etmiş olur. Çok kötü bir rüyadır.

Rüyada zelzele oldugunu ve her tarafin yikildigini Görmek, devlet büyügünden gelecek bir felakete delalet eder. Zelzele Görmek, bazi yorumculara göre yolculukla da yorum getirilir. Bir dagin zelzele ile yer degistirdigini Görmek, bulundugu yere bazi ilahi felaketlerin gelecegine belirti eder. Zelzele ile evinin yikildigini ve içinde ev halkindan sadece kendisinin kurtuldugunu Görmek, ecelinin yaklastigina delalet eder. Rüyada bir yerde bir zelzele oldugunu ve bu yüzden insanlarin saga sola kaçistiklarini, ve bazi kimselerin yere gömüldüklerini Görmek, o yer halkina zahmet ve zorluk verecek büyük bir felaketin gelecegine delalet eder. Rüyada yerin sarsildigini ve evlerin yikildigini Görmek, devlet tarafindan bazi mallara zam yapilacagina ve bundan halkin büyük sikintiya ugrayacaklarina yorum getirilir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen zelzele korkuya belirti eder. Bazilari da bilinen bir yerde meydana gelen zelzele bir yerden bir yere göç etmeye belirti eder, dediler. Rüyada herhangi bir dagin sarsildigini veya yerinden ayrildiktan sonra tekrar yerine geldigini görse, ora halkina siddet ve korku isabet eder. Bir kimse Rüyada bir yerde zelzele oldugunu ve orada birtakim insanlarin yere battigini ve birtakiminin da kurtuldugunu görse, devlet baskani oraya gelir. Bazdan da bu rüya, siddetli bir hastaliga belirti eder, dediler. Yer sarsintisinin oldugu yerde devlet baskani halka zulmeder. Bir kimse Rüyada yerin sarsildigini görse, o kimsenin is ve geçiminde meydana gelecek canliliga belirti eder. Rüyada yerin sarsildigini görse, bir taraftan o yere inecek belaya yahut orada meydana gelecek dolu, kitlik veya siddetli korkuya belirti eder. Rüyada görülen zelzele feryat etmeye, karmakansik sözlere, can sikici haberlere ve sirlarin meydana çikmasina belirti eder. Bazen de zelzele hastalik sebebiyle ölümden kurtulmakla beraber halkin düsecegi izdirap ve kedere, eger duvarlar yikilirsa ölecegine belirti eder. Bazen de zelzele, rüyayi gören sahsin ölecegine belirti eder. Rüyada kitlik olan bir yerde meydana gelen zelzele ziraatle o yerleri ihya etmeye ve denizde yolculuk yapmaya, dans, oyun ve deniz yolculugunu terketmeye, hanimlar tarafindan görülecek sikintiya belirti eder. Rüyada görülen zelzele, eger bostanda olursa mahsulatin çok olacagina ve yaz yemislerinin bolluguna belirti eder. Zelzele köyde meydana gelecek fitnelere belirti eder.

Rüyada zekzele olduğunu Görmek; azap ve kedere düşeceğinize işaret olarak gösterilir.
İslami Rüya Tabirleri
Bu islami rüya tabiri Rüyada selden kurtulduğunu Görmek,Rüyada depremden kurtulduğunu Görmek,Rüyada zelzele Görmek,rüyalar,rüya anahtar kelimeleri ile alakalıdır.

Anahtar Kelimeler

Güncelleme: 22 Ekim 2013

Bkz. , , , , ,

Yorumlar (1 Yorum)

  1. BERGÜZAR diyor ki:

    Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

Yorumla


Ben Alim Karadeniz kısaca Alim. sitesinin yazarıyım. Kızılay / Ankara'da oturuyorum.
Yerel bir Cami'de İmam olarak çalışıyorum. Diğer sitem: Dini Rüya Tabirleri

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz. © İslami Rüya Tabirleri (Site Haritası)

Google Plus