A Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Abdest Bozmak Görmek

18

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Abdest Bozmak Görmek anlamı nedir, Rüyada Abdest Bozmak Görmek dini rüya tabirleri, Rüyada Abdest Bozmak Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Abdest Bozmak Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Abdest Bozmak Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Abdest Bozmak Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Abdest Bozmak Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Abdest Bozmak Görmek Dini Rüya Tabiri

Beladan, sıkıntıdan, kederden kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada küçük Abdest yaptığını Görmek, üzüntülerin gideceğine alâmettir. Zengin ise malının zekâtını verir.

Bir kimse Rüyada kendisinden kuru bir şey çıkmakla abdestinin bozulduğunu görse, sıhhat ve afiyeti için malını harcayacağına yorumlanır.. Kişinin Rüyada abdest yaptığı yeri bilmemesi, malını boş yere harcamakla tabir olunur.

Yine bir yere abdest edip üzerini toprakla örttüğünü Görmek, bir malı bir yere gizlemeğe yorumlanır.

Küçük abdest bozmak yoksul için zenginliğe, esir için azad olmaya, yolcu için memleketine dönmeye şeklinde yorum getirilir. Uygun bir yere yahut tuvalete bevletmek sıkıntıdan kurtulmaya, İnsanların görebileceği herhangi bir yere bevletmek kişiyi sıkıntıya sokacak biir şey yapmaya, Sidiğin bir kısmını işeyip bir kısmını tutmak mevcut sıkıntının gitmesiyle birlikte malının bir kısmını kaybetmeye, Bilinmeyen bir yerde küçük abdest bozmak meçhul bir kadınla evlenmeye, Sidiği sıkışıp da Su dökecek yer bulamamak bir şeygizlemek istediği halde uygun bir yer bulamamaya, Bevlini kolaylıkla yaptığını Görmek rızkın kolay teminine Zorlanarak işediğini Görmek geçim hususunda zorluklarla karşılaşmaya, Gömleğine bevlettiğini Görmek evli için çocuğa, bekar için evlenmeye, Leğen, testi ,şişe ve benzeri kaplar içine yahut bir kuyuya işemek bir kadınla nikahlanmaya, Büyük abdest ihtiyacını gidermek mal ile yorulur. Tuvalette büyük abdest bozmak malını sarfetmeye, Herhangi bir kap yahut elbise üzerine bunu yapmak kadın yüzünden sıkıntıya düşmeye, Dere kenarı yahut vadide büyük abdest bozmak haksız yere töhmet altında tutulmaya, Biryere necaset yapıp üzerini toprakla örtmek malını defnetmeye, Yatağına büyük abdestini yapmak uzun sürecek bir hastalığa yakalanmaya şeklinde yorum getirilir. ( Ayrıca bakınız Tuvalet, Necaset, Sidik.)

Küçük abdestini bozdugunu Görmek, sikintidan kurtulmaya, büyük abdestini yaptigini Görmek borçtan, hasta ise hastaliktan kurtulmaya işaret olarak yorumlanabilir.

Abdestini abdesthanede degil de açik ve herkesin görecegi bir yerde yaptigini Görmek, hakkinda bazi dedikodularin yapildigina, abdestini evinin odasinda bozdugunu Görmek, düsmanlarinin olduguna şeklinde yorum getirilir.Diğer rivayette de ;Küçük abdest yaptigini gören kimsenin üzüntüsü gider.

Mal sahibi ise malin zekatini verir. Rüyada kendisine abdestsizlik hali vuku bulsa sikinti ve ihtiyacinin çok oldugunu görse, eger yolcu ise yola çikmasin. Çünkü yolu kesilir. Kendisinden kuru bir sey çikmakla abdestinin bozuldugunu görse, afiyet için malini sarf ve infak eder.

Eger abdestini bozan sey akici ise malinin hepsini harcar ve infak eder. Eger, abdest yeri abdesthane gibi bilinen bir yer ise ihtiyaci için sarf edecegi seyin mesru ve maruf olmasina şeklinde yorum getirilir. Abdest yaptigi yer, meçhul ise, bilmedigi yere malini harcar ve bundan bir sevap alamaz ve kendisine de sükür ve medh edilmez. Bunlarin hepsi kendi istegi ile meydana gelir. Bir yere abdest edip toprakla üstünü orttügünü gören kimse, bir mali yere gömer.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Arafatta Vakfeye Durmak Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Av-Avcı Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

18 Yorum

 1. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

 2. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 3. Rüyanız hayırlı olsun.

 4. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 5. Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 6. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 7. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 8. Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 9. İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.

 10. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 11. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

 12. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 13. Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 14. Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 15. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 16. Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.

 17. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 18. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir