A Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Af Görmek

16

İslami rüya tabirleri, Rüyada Af Görmek ne anlama gelir, Rüyada Af Görmek dini yorumu nedir, İslami rüya tabiri Rüyada Af Görmek, Rüyada Af Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Af Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Af Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Af Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Af Görmek Dini Rüya Tabiri

Birisini affettiğinizi Görmek, işlediğiniz sevaplardan dolay Allah IN sevgili kullarından birisi olduğunuzu size müjdeler. af dilemek, bir haksızlığa uğrayacağınız ve bundan duyacağınız üzüntü duyacağınız anlamındadır.

Birisini affettiğinizi Görmek, işlediğiniz sevaplardan dolay ALLAH IN sevgili kullarından birisi olduğunuzu size müjdeler. Af dilemek, bir haksızlığa uğrayacağınız ve bundan duyacağınız üzüntü duyacağınız anlamındadır.

Affetmek, kişinin bir hayır işleyeceği, birini sevindireceği ve sevaba gireceğine işaret olarak yorum getirilir. Af dilemek ise kısa bir süre sonra güç duruma düşüleceğine işaret olarak yorum getirilir.

Affetmek büyüklüge işaret olarak yorumlanabilir. Rüyada bir kimsenin yaptigi bir hatadan dolayi af diledigini ve onu affettigini Görmek, herkese karsi iyi kalpli oldugunuza işaret olarak yorumlanabilir. Sizin islediginiz bir çok suçtan dolayi affedildiginizi görmeniz, hatali sekilde davrandiginiza ve bu hatayi mutlaka düzeltmeniz gerektigine şeklinde yorum getirilir.Rüyada bir mahkeme salonunda hakim karsisinda iken bir suçundan dolayi affedildigini Görmek, Allahu Teala tarafindan günahlarinin affedildigine şeklinde yorum getirilir. Kendisinin bir baskasini affettigini Görmek, o kisiden bir hayir ve iyilik gelecegine; yaptigi bir kabahatten dolayi anne veya babasinin kendisini affettigini Görmek, anne ve babasina karsi itaatinin gevsedigine ve tövbe etmesi gerektigine işaret olarak yorumlanabilir. Diğer rivayette de: Cezaya müstahak olan günahkar bir kimsenin Rüyada Allahu Teala tarafindan suç ve kusurlarinin affedildigini görmesi, o kimsenin, dogru birisi olduguna veya kefaret vermesine işaret ettiği şeklinde yorumlanır.Rüyada affetmek iyidir. Bir suçlunun kabahatini affettigini gören, Cenabi Hakkin magfiretini çeken bir is isler. Bazi yorumcular, bir kabahatlinin kabahatini affetmek, ecir ve sevaba nail olmaya şeklinde yorum getirilir, demislerdir. Bazilarina göre; Rüyada size kötülük yapan bir kimseyle baristiginizi ve onu bu hareketlerinden dolayi affettiginizi görmeniz, size karsi islenen maddi bir hatadan dolayi bir hayli zarara girdiginize, fakat bunu yapan kimsenin maddi durumu zararinizi karsilayacak durumda bulunmadigi için ondan bir sey istemediginize bu sekilde bir büyüklük gösterdiginize şeklinde yorum getirilir. Diğer rivayette de: Rüyada bir yaptigi suç ve kusurunu affettigini gören kimse, Allahu Tealanin affina mazhar olacak bir Amel yapar. Bir kimse, baska bir kimseyi kendisinin kusurunu affettigini görse, o kimsenin ömrü uzun olur ve yüksek mertebeye erisir. Suçluyu cezalandirmaya gücü yeten bir kimsenin Rüyada onu affetmesi, o kimsenin Allahu Teala dan korku ve hasyet (çekingenlik) üzere bulunduguna işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Rüyada kusuru affedilen kimsenin, ömrü uzun olur ve himaye edilir. Rüyada af magfirettir. Bir kimse Rüyada kendi kusurunu Allahu Teala veya Pemgamberin (S.A.V.) efendimizin atfettigini görse, o kimsenin tevbe ederek hidayete erisecegine ve akibetinin güzel olacagina işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bir kimse, baska bir kimseyi kendisinin kusurunu affettigin! görse, o kimsenin ömrü uzun olur ve yüksek mertebeye erisir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Hile Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Gazino Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

16 Yorum

 1. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 2. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 3. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 4. İslami rüya tabirleri çok güzel. Gördüğüm rüyaları buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler.

 5. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 6. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 7. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 8. Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

 9. Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 10. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

 11. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 12. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 13. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

 14. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 15. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 16. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.