A Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Akbaba Leş Yiyici Görmek

27

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Akbaba Leş Yiyici Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Akbaba Leş Yiyici Görmek dini yorumu nedir, Rüyada Akbaba Leş Yiyici Görmek Kuranda ne anlama gelir, Rüyada Akbaba Leş Yiyici Görmek İmam Nablusi İslami Rüya Tabiri

Rüyada Akbaba Leş Yiyici Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Akbaba Leş Yiyici Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Akbaba Leş Yiyici Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Akbaba Leş Yiyici Görmek Dini Rüya Tabiri

Nezaketsiz ve ahmak insanla tabir edilir. Akbaba kuşu tutmak hastalığa, Bir yerleşim alanına akbabaların girdiğini Görmek, oranın istila edilmesine, Bir hastanın evinde akbaba görmesi ölümünün yaklaşmış olduğuna, Sanat ehli kişinin akbaba görmesi menfaatta, Akbaba sürüsü işsizliğe, serkeşliğe, korku ve sıkıntıya şeklinde yorum getirilir.

Kalbi kötülükle dolu düşmanı işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Akbaba gagalarsa, maddi ve manevi zarar görür.

Rüyada akbaba Görmek miskin, zararsiz bir yabanci adamla tabir olunur. Yaninda akbabanin etinden, tüyünden, kanatlarindan bir seyin bulundugunu görenin, fakir ve garip bir kimseden eline bir miktar mal veya baska bir sey geçer. Rivayet edildiğine göre, o adam yüzünden sevap kazanir. Akbabaya bindigini gören, gurbete gider ve fakirlesir. Yaninda bir akbaba yavrusunun oldugunu görenin çocugu fakirlesir. Disi bir akbaba aldigini gören, fakir bir kadinla evlenir. Kirman i demistir ki: Rüyasinda kendisine bir akbaba verildigini gören, hayir ve selamet ile dindar ve fakir bir topluma baskan olur. Akbabanin sesini isitmek, keder ve sikintidan kurtulmaktir. Diğer rivayette de: Akbaba Kusunu gece uyurken Rüyada Görmek, ahmak ve anlayissiz bir insana, gündüz uyurken Görmek ise hastaliklara işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bir kimse Rüyada akbaba kusunu tuttugunu görürse, çok kanli bir kavga veya savasta bulunur ya da siddetli bir hastaliga yakalanir. Hasta bir kimsenin Rüyada kendi evinde bir Akbaba Kusunu görmesi, ölümüne işaret olarak yorumlanabilir. Akbaba kuslari, issiz kimselere, haram kazanç ile mesgul olan hirsizlara, ya da kötü söz isitmeye işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen Akbaba, rüya sahibinin erisecegi korku ve vahsete işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bir kimse Rüyada birçok akbaba kusunun bir sehire girdigini görse, o sehir halkina haremkes, sefih (eglenceye düskün) ve alçak bir takim Asker girer. Hasta bir kimse Rüyada kendi evinde bir akbaba kusu görse, o hasta ölür yahut hastaligindan dolayi ölüme yaklasir. Rüyada tabak, çanak, çömlek ve testi gibi seyleri imal edenler ve sehir haricindeki sanatkarlarin akbaba kusunu görmeleri, hayir ve menfaate, doktorlar ve hastalar için serre şeklinde yorum getirilir. Akbaba kuslari düsmana, sehirde yasamayan sefil, alçak ve asaletsiz bir kavmin girmesine şeklinde yorum getirilir. Akbaba kuslari issizlerden, ölü yikayanlardan ve kabirleri mesken eden taifeden bir takim kimselere şeklinde yorum getirilir. Akbaba kuslari, duvarlar arasinda ve haram kazanç ile mesgul olan hirsizlara ayrilik ve vahsete, mamur yerin harabina ve kötü söze şeklinde yorum getirilir.

Nezaketsiz ve ahmak insanla tabir edilir. Akbaba kuşu tutmak hastalığa, Bir yerleşim alanına akbabaların girdiğini Görmek, oranın istila edilmesine, Bir hastanın evinde akbaba görmesi ölümünün yaklaşmış olduğuna, Sanat ehli kişinin akbaba görmesi menfaatta, Akbaba sürüsü işsizliğe, serkeşliğe, korku ve sıkıntıya şeklinde yorum getirilir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Elektriğe Zam Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Fabrika Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

27 Yorum

 1. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

 2. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 3. İslami rüya tabirleri çok başarılı. Gördüğüm bütün rüyaların anlamlarını buradan islami olarak yorumluyorum. Teşekkür ederim.

 4. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 5. Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 6. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 7. Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre değerlendirdim.

 8. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 9. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

 10. İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.

 11. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 12. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum.

 13. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 14. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 15. Rüyanız hayırlı olsun.

 16. İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

 17. Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

 18. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 19. Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda hatırlamıyorum.

 20. Rüyanız hayırlı olsun.

 21. Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

 22. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 23. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 24. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 25. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

 26. Rüya yorumları hakkında daha çok bilgi istiyorum.

 27. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.