A Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Araba Aldığını Görmek

24

İslami Rüya Yorumları, Rüyada Araba Aldığını Görmek ne anlama gelir, Rüyada Araba Aldığını Görmek dini yorumu nedir, İslami rüya tabiri Rüyada Araba Aldığını Görmek, Rüyada Araba Aldığını Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Araba Aldığını Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Araba Aldığını Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Araba Aldığını Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Araba Aldığını Görmek Dini Rüya Tabiri

Bakınız; Motorlu Araç.

Arabaya binmek işlerinizin iyiye gideceğine ve bir terfii edeceğinize işaret olarak yorum getirilir. dolmuş yapan arabaya binmek, güzel geçecek ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacağınıza işaret olarak yorum getirilir.Kaza yapmış Araba büyük bir mevki sahibi olmaya; yuvarlanmış Araba, itibarınızın kısa süreli olacağına; araba altında kalmak, zenginliğe veya büyük bir mirasa; arabanın peşinden koşmak, uzun süreli işsizliğe yorumlanır.

Arabaya binmek işlerinizin iyiye gideceğine ve bir terfii edeceğinize işaret olarak yorum getirilir. dolmuş yapan arabaya binmek, güzel geçecek ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacağınıza işaret olarak yorum getirilir.Kaza yapmış araba büyük bir mevki sahibi olmaya; yuvarlanmış araba, itibarınızın kısa süreli olacağına; araba altında kalmak, zenginliğe veya büyük bir mirasa; arabanın peşinden koşmak, uzun süreli işsizliğe yorumlanır.

Rüyasinda bir otomobil kullandigini Görmek bulundugu iste basarili bir idareci olduguna; memur veya isçi degil de halkdan biri ise, onlar tarafindan sevildigine ve becerikliligi yüzünden onlarin hükümetle olan islerinde aracilik yaptigina şeklinde yorum getirilir. Bir otomobilin içinde oldugunu Görmek, bir suçtan dolayi tutuklanacagina ve sonra suçsuzlugu anlasilarak tahliye edilecegine şeklinde yorum getirilir.

Atlı araba, başarıya gidilecek anlamındadır. Otomobil ise sıkıntıya işaret olarak yorum getirilir. Otomobil kullanmak, kendi hatası yüzünden bir sorunla karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada araba Görmek, hayirli degildir. Rüyada görülen at arabasi hastaliga; el arabasi zahmet ve mesakkate; çocuk arabasi sikintiya; bebek arabasi geçim darligina yorum getirilir. Diğer rivayette de: Rüyada araba Görmek, rüya sahibinin geçimi için aldigi tedbire, işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bir kimse agir yük yüklenmis bir arabaya bindigini, halbuki o arabanin sekli binilecek bir seyden baska bir sekilde oldugunu görse, o kimseye üzüntü ve keder isabet eder.Bir baska rivayete göre ise;Rüyada araba Görmek, rüya sahibinin geçimi için aldigi tedbire, şeklinde yorum getirilir. Çünkü araba, birçok seyden meydanagelir. Çesitli seyler yüklenilerek bir yerden diger yere nakleder. Bir kimse Rüyada arabaya bindigini ve arabanin kollari altinda da birtakim Insanlarin oldugunu görse, rüya sahibinin, onlara hükümdar olmasina veya hayirli evladi olacagina şeklinde yorum getirilir. Eger bu rüyayi yolculuk yapmak arzusunda bulunan bir kimse görse, yolculugundan geri kalmasina ve isinin agirlasmasina şeklinde yorum getirilir. Araba, Rüyada ona binen kimse için, Arap olmayan bir sultan tarafindan gelecek izzet ve yükseklige veya erisilecek serefe şeklinde yorum getirilir. Binecegi arabaya yapismis veya onun arkasina düstügünü gören kimse, sultana uyar ve arabaya yapisarak aldigi kuvvet miktari sultandan kuvvet alir.

At arabası ile seyahay etmek, hiç bir zaman bir arabaya sahip olunamayacağına, arabaya binmek, büyük bir mevkiye ulaşılacağına, arabadan inmek, mevkii kaybına, kaza yapmış bir araba Görmek, kısa süreli bir şerefe nail olmaya, arabayı yüklü Görmek, yapacağınız işlerle ilgili büyük bir cesaret duyacağınıza işaret olarak yorum getirilir.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Ağustos Böceği Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Ay Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

24 Yorum

 1. Rüyamda Kiz kardeşimin kocası eşime kredi kartını uzatıyor abi sen arabayi al kredi kartından çek sen bana öde diyordu ve o sırada bi arabanın başındayi ben içine biliyorum ve orda uyandim

 2. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 3. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 4. İslami Rüya Tabirleri yazınca Google’da bu site dikkatimi çekti. Çok güzel site.

 5. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 6. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 7. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 8. Bu rüyayı bende gördüm rüyamda. Önce hatırlayamadım ama şuan çok net hatırlıyorum.

 9. İmam Nablusi ve Kenzul Menam islami rüya tabirleri çok güzel.

 10. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 11. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 12. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 13. Rüyamda gördüğüm şeyden sonra çok korkmuştum ama tabiri iyiymiş.

 14. Rüyalarımın islami tabirlerini localhost/rt sitesinde her zaman buluyorum, teşekkürler.

 15. Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 16. Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor.

 17. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 18. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 19. Teşekkürler gerçekten islami rüya tabirlerine ulaştım.

 20. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 21. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 22. Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim.

 23. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 24. İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.