A Harfiyle Başlayan İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Avuç İçi Görmek

28

İslami rüya tabirleri, Rüyada Avuç İçi Görmek islami anlamı nedir, Rüyada Avuç İçi Görmek dini yorumu, Rüyada Avuç İçi Görmek Kuranda İslami Rüya Tabiri, Rüyada Avuç İçi Görmek islami olarak nasıl yorumlanır

Rüyada Avuç İçi Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Avuç İçi Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun. Rüyada Avuç İçi Görmek ile ilgili aklınıza takılanları konu altındaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

Rüyada Avuç İçi Görmek İslami Rüya Yorumu

Kapalı avuç içi geçim sıkıntısına ve cimriliğe, açık avuç içi rahat yaşamaya ve cömertliğe, Elin içinde kıl Görmek elden çıkacak dünyalığa, Avuçları göğe doğru kaldırmak menfaatli bir işe, Küçük avuç içi zayıf karaktere, Elin ayasında görülen güzellik duuanın kabulüne, kişinin kendine ve başkasına gelecek nimete şeklinde yorum getirilir. ( Ayrıca Bakınız; El.)

Rüyada avuç içi Görmek rüya sahibinin kuvvetine, avucun açikligi geçiminin bolluguna kapaliligi ise geçiminin darligina işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Avucun içinde kil bittigini Görmek, rüya sahibine isabet edecek keder ve borca işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Bazi tabirciler bu rüyayi, o kimsenin kaybedecegi mali seklinde tabir etmislerdir. Avucunu göge dogru açtigini gören kimse, devlet dairesinde çalisiyorsa, derecesi yükselir. Rüyayi gören avci ise çok av avlar. Rüyada avucunun küçük ve ince oldugunu Görmek, rüya sahibinin korkak ve karakteri zayif bir kimse olmasina işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Avucunun açik ve güzel oldugunu Görmek, rüya sahibinin, rizkinin bolluguna ve cömertligine işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Avucunun kapali oldugunu gören kimsenin, cimriligine ve hayri az bir kimse olduguna işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Kirmani demistir ki: Rüyada avuç Görmek, güzel ve temiz ise hayirlidir. Bazilarina göre avuç Görmek günahtan el çekmege şeklinde yorum getirilir. Rüyada avuçlarini birbirine sürdügünü Görmek, iki sekilde tabir edilir: Ferah ve sevinç, faydasiz bir seyle ugrasmak. Elinin arkasi ile öteki elinin içine vurdugunu Görmek bir musibete şeklinde yorum getirilir. Cafer i Sadik (r.a) buyurmustur ki; Rüyada avuç Görmek alti seye yorulur: içki ve zevk, mal, evlat, baskanlik, kahramanlik, haramdan uzak durma. Avuç içinde çok veya az temizlik ve pislik, bu alti seyle kiyaslanarak yorum getirilir. Ibn i Kesir de söyle diyor: Rüyada avcunun genis oldugunu gören kisinin rizki bol olur. Mali ve parasi çogalir. Zenginligi yaninda cömertligi ile de ün yapar. Avcunun dar oldugunu Görmek de bunun ziddi ile yorum getirilir.Bir kimse, avucunda abdesti bozan bir sey görse, o kimsenin kuvvetine ve dünyaligina şeklinde yorum getirilir. Elinin arkasinda kil bittigini görse, o kimsenin durumu kuvvetli olur veya mali gider. Eger emlak ve akar sahibi birisi ise, menfaata erisir. Avuç insanin dünyasina ve islerinden el çekmesine de şeklinde yorum getirilir.Bundan dolayi bir kimse Rüyada avuç görse ve kendisi de korkunç bir halde bulunsa, o kimse o halden imtina eder.Avucun güzel olmasi sahibinin serden ve Allah (C.C.) a asi olmaktan sakinmasina, sadaka almaktan çekinmesine şeklinde yorum getirilir.Bazen de avucun güzelligi duanin kabul olmasina şeklinde yorum getirilir. Bazi tabirciler, avuç geçim, mal, reislik, çocuk, yigitlik ve haramdan uzaklasmak gibi alti seye şeklinde yorum getirilir, dediler.
İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Ramazan Görmek

Önceki Rüya Tabiri

Rüyada Rovelver Görmek

Next article

İlginizi Çekebilir

28 Yorum

 1. Bu siteden rüyalarıma doğru yorumlar alıyorum.

 2. Avucumun içine bakıp kendimi görüyordum sanki cama bakıp buğu gibi görmek gibi yanımda kız kardeşim vardı bak sende kendini göreceksin diyordum. Anlamı nedir lütfen yorumlar mısınız

 3. Rüya yorumları islami olunca daha da güzel oluyor.

 4. Rüyalarıma islami olarak cevaplar buldum, teşekkürler.

 5. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 6. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 7. Kenzul menam tarafından tabir edildiğini düşünüyorum bu rüyanın.

 8. İslami rüya yorumu için teşekkür ederim.

 9. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 10. Rüya ile amel edilmez ama ben rüya görüyorum hemen çıkıyor.

 11. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 12. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 13. İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 14. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 15. Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 16. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 17. Bu konu hakkında bu yorum imam nablusinin yorumudur.

 18. İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 19. Rüya tabirleri için aradığım herşey var.

 20. Google’da islami rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 21. Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 22. Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.

 23. İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

 24. http://islamiruyatabiri.gen.tr sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum.

 25. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 26. Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 27. Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 28. İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir